Medarbetare | Finance Recruitment

Våra medarbetare

Vi skapar värde för våra kandidater och kunder genom ett starkt personligt engagemang.

Vi är Finance Recruitment

Specialiseringen innebär att vi kan ge våra kandidater råd om vilka positioner som kan passa dem och snabbt leverera ett mervärde till våra kunder då vi vet hur kandidatsidan ser ut för de roller vi fokuserar på.

Hör av dig till någon av våra kunniga rekryteringskonsulter så hjälper dem dig att rekrytera rätt kandidat till rätt uppdrag.

Carl-Christian Haglund

Grundare och partner, specialist på Interim Management inom ekonomi.

0735361388

carl.christian.haglund@financerecruitment.se

Eoin Laird

Grundare och partner, specialist på rekrytering inom bank & finans.

0735139024

eoin.laird@financerecruitment.se

Jacob Gajland

Sr. rekryteringskonsult, specialist på rekrytering inom ekonomi.

0760065015

jacob.gajland@financerecruitment.se

Jelena Kitanovic

Sr. rekryteringskonsult, specialist på Interim management inom ekonomi.

0700105906

jelena.kitanovic@financerecruitment.se

Jens Bergsten

Grundare och partner, specialist på Interim Management inom ekonomi.

0763165030

jens.bergsten@financerecruitment.se

Johan Junggren

Sr. rekryteringskonsult, specialist på rekrytering inom ekonomi.

0763165168

johan.junggren@financerecruitment.se

Nahrin Anbratt

Sr. rekryteringskonsult, specialist på rekrytering inom bank & finans.

0704980274

nahrin.anbratt@financerecruitment.se

Philip Dufwa

Grundare och partner, ansvarig för interimstillsättningar.

0707420053

philip.dufwa@financerecruitment.se

Karin Tranaeus

Rekryteringskonsult. (På föräldraledighet)

0704584423

karin.tranaeus@financerecruitment.se

Hanna Bulldra

Ansvarig för rekryteringar inom ekonomi och redovisning.

0707285255

hanna.bulldra@financerecruitment.se

Fredrik Sjöberg

Sr. rekryteringskonsult och specialist på rekrytering inom ekonomi

0707129297

fredrik.sjoberg@financerecruitment.se

Fyll i ditt namn och ladda upp ditt CV.
  • Dra filer hit eller