Våra medarbetare

Specialiseringen innebär att vi kan ge våra kandidater råd om vilka positioner som kan passa dem och snabbt leverera ett mervärde till våra kunder då vi vet hur kandidatsidan ser ut för de roller vi fokuserar på.

Hör av dig till någon av våra kunniga rekryteringskonsulter så hjälper dem dig att rekrytera rätt kandidat till rätt uppdrag.

Carl-Christian Haglund

Grundare och partner, specialist på Interim Management inom ekonomi.

0735361388

carl.christian.haglund@financerecruitment.se

Eoin Laird

VD, grundare och partner, specialist på rekrytering inom bank & finans.

0735139024

eoin.laird@financerecruitment.se

Jacob Gajland

Senior rekryteringskonsult, specialist på rekrytering inom ekonomi.

0760065015

jacob.gajland@financerecruitment.se

Jelena Kitanovic

Senior rekryteringskonsult, specialist på rekrytering inom bank & finans.

0700105906

jelena.kitanovic@financerecruitment.se

Jens Bergsten

Grundare och partner, specialist på Interim Management inom ekonomi.

0763165030

jens.bergsten@financerecruitment.se

Jonas Eklund

Senior rekryteringskonsult, specialist på Interim Management inom ekonomi.

0763466409

jonas.eklund@financerecruitment.se

Johan Junggren

Senior rekryteringskonsult, specialist på rekrytering inom ekonomi.

0763165168

johan.junggren@financerecruitment.se

Nahrin Anbratt

Rekryteringskonsult, specialist på rekrytering inom bank & finans.

0704980274

nahrin.anbratt@financerecruitment.se

Philip Dufwa

Grundare och partner, specialist på rekrytering inom ekonomi.

0707420053

philip.dufwa@financerecruitment.se

Sara Mensi

Rekryteringskonsult, specialist på rekrytering inom ekonomi.

0703561826

sara.mensi@financerecruitment.se

Karin Tranaeus

Rekryteringskonsult och specialist på rekrytering inom legal, risk & compliance

0704584423

karin.tranaeus@financerecruitment.se

Hanna Bulldra

Operationellt ansvarig

0707285255

hanna.bulldra@financerecruitment.se

Fredrik Sjöberg

Senior rekryteringskonsult och specialist på rekrytering inom ekonomi

0707129297

fredrik.sjoberg@financerecruitment.se

Sara Sätermark

Administrations- och kontorsansvarig

0765526073

sara.satermark@financerecruitment.se

Fyll i ditt namn och ladda upp ditt CV.
  • Dra filer hit eller